O Swash®

Swash_webshop_slider_1903x500px_Refreshing

 

O produktech Swash®

Během našeho života strávíme téměř šest měsíců koupáním a sprchováním. Pro většinu z nás je to příjemně strávený čas. Bohužel to však neplatí pro všechny. Důvodem diskomfortu může být náš zdravotní stav, upoutání na lůžko, zhoršená mobilita, bolest či prostě jen obavy z pádu nebo jiných komplikací. S poskytováním komfortního a příjemného pocitu při koupání bez vody jak ve zdravotnických zařízeních a zařízeních sociální péče, tak i v domácí péči, máme více než 20 let zkušeností. Víme velmi dobře jaké těžkosti a komplikace přináší v péči o pacienty každodenní očista, oplachování, sušení a nanášení pečujících a vyživujících krémů a emulzí... je to hodně práce a je na čase to změnit. S konceptem "Bathing 21®".

V minulém století proběhly ve zdravotnictví, vedle mnoha jiných, také významné změny a vylepšení v oblasti osobní hygieny. Objevení produktů pro mytí bez vody učinilo každodenní hygienu všem se sníženou mobilitou, mnohem dostupnější a přineslo rovněž významné usnadnění a vyšší komfort jak těm, kteří pečují, tak i těm o které je pečováno.

Pojmenovali jsme náš koncept mytí bez vody "Koupání pro 21 století" (the Bathing of the 21st century) a postavili jej na dokonalé hygieně, lepší kondici pokožky, větším pohodlí a naprosté jednoduchosti. Podívejte se na naši nabídku.

 

Co je Swash®?

Swash® je systém mycích rukavic, ubrousků a čepic vyrobených z netkaných materiálů, impregnovaný unikátní hypoalergickou, PH-neutrální, čistící emulzí s ošetřujícími a vyživujícími složkami. Každá část těla je zvlášť omyta čistou rukavicí nebo ubrouskem, což zajišťuje maximální hygienu a snižuje riziko křížové kontaminace. Vyživující složky emulzí pomáhají udržovat pokožku přirozeně vláčnou a hydratovanou, zlepšují kvalitu pokožky a zároveň důkladně čistí. Po aplikaci pokožka velmi rychle osychá a není tedy třeba ji znovu oplachovat, či sušit. Jedno balení s osmi ubrousky či rukavicemi poslouží pro každou část těla zvlášť a zajistí tak kompletní umytí. Všechny produkty Swash® jsou určeny k jednorázovému použití. 

 


Pro koho?

Swash® je vhodný pro každého! Zejména ale pro ty, kteří mají dlouhodobě, nebo přechodně sníženou mobilitu, jsou upoutáni na lůžko, či trpí terminální fází onemocnění. Swash® je ideální také pro osoby s fyzickými nebo psychickými bariérami v souvislosti s použitím vody nebo trpí chronickými bolestmi, které je jakkoli  omezují v běžné hygieně. 

 

 

Popis

MinderVermoeiend_icon

MÉNĚ NÁMAHY

Koupání s produkty Swash® je podstatně méně namáhavé ve srovnání se sprchováním, mytím v přenosném umyvadle, nebo přímo na posteli. To vše především díky rychlejšímu a snadnějšímu postupu a minimální fyzické námaze jak pro pacienta, tak pro ošetřující personál při každodenní hygieně.

 

Kwetsbarehuid_icon

OPTIMÁLNÍ PÉČE O CITLIVOU POKOŽKU

Produkty Swash® obsahují hypoalergení a PH neutrální čistící substanci s obsahem pečujících a hydratujících složek. Jsou vhodné pro všechny typy pleti. 

Hygienischer_icon

MAXIMÁLNĚ HYGIENICKÉ

Rukavice a ubrousky Swash® jsou určeny k umytí každé části těla zvlášť. To významně pomáhá eliminovat riziko infekce, či křížové kontaminace.

Comfortabel_icon

KOMFORTNÍ

Rukavice a ubrousky Swash® působí na pokožku díky měkké struktuře použitých netkaných textilií mimořádně jemně a příjemně.  Pro ještě vyšší komfort a příjemnější pocit z koupání je možné je předehřát v mikrovlnné troubě. 

 

MeerTijd_icon

VÍCE ČASU NA JINÉ PODSTATNÉ VĚCI

Swash® šetří Váš čas tím, že snižuje počet kroků potřebných pro účinnou očistu a důkladnou péči o pokožku pouze na jeden! 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení