O Swash®

Swash_webshop_slider_1903x500px_Refreshing

 

O produktech Swash®

Během našeho života strávíme téměř šest měsíců koupáním a sprchováním. Pro většinu z nás je to příjemně strávený čas. Bohužel to však neplatí pro všechny. Důvodem diskomfortu může být náš zdravotní stav, upoutání na lůžko, zhoršená mobilita, bolest či prostě jen obavy z pádu nebo jiných komplikací. S poskytováním komfortního a příjemného pocitu při koupání bez vody jak ve zdravotnických zařízeních a zařízeních sociální péče, tak i v domácí péči, máme více než 20 let zkušeností. Víme velmi dobře jaké těžkosti a komplikace přináší v péči o pacienty každodenní očista, oplachování, sušení a nanášení pečujících a vyživujících krémů a emulzí... je to hodně práce a je na čase to změnit. S konceptem "Bathing 21®".

V minulém století proběhly ve zdravotnictví, vedle mnoha jiných, také významné změny a vylepšení v oblasti osobní hygieny. Objevení produktů pro mytí bez vody učinilo každodenní hygienu všem se sníženou mobilitou, mnohem dostupnější a přineslo rovněž významné usnadnění a vyšší komfort jak těm, kteří pečují, tak i těm o které je pečováno.

Pojmenovali jsme náš koncept mytí bez vody "Koupání pro 21 století" (the Bathing of the 21st century) a postavili jej na dokonalé hygieně, lepší kondici pokožky, větším pohodlí a naprosté jednoduchosti. Podívejte se na naši nabídku.

 

Co je Swash®?

Swash® je systém mycích rukavic, ubrousků a čepic vyrobených z netkaných materiálů, impregnovaný unikátní hypoalergickou, PH-neutrální, čistící emulzí s ošetřujícími a vyživujícími složkami. Každá část těla je zvlášť omyta čistou rukavicí nebo ubrouskem, což zajišťuje maximální hygienu a snižuje riziko křížové kontaminace. Vyživující složky emulzí pomáhají udržovat pokožku přirozeně vláčnou a hydratovanou, zlepšují kvalitu pokožky a zároveň důkladně čistí. Po aplikaci pokožka velmi rychle osychá a není tedy třeba ji znovu oplachovat, či sušit. Jedno balení s osmi ubrousky či rukavicemi poslouží pro každou část těla zvlášť a zajistí tak kompletní umytí. Všechny produkty Swash® jsou určeny k jednorázovému použití. 

 


Pro koho?

Swash® je vhodný pro každého! Zejména ale pro ty, kteří mají dlouhodobě, nebo přechodně sníženou mobilitu, jsou upoutáni na lůžko, či trpí terminální fází onemocnění. Swash® je ideální také pro osoby s fyzickými nebo psychickými bariérami v souvislosti s použitím vody nebo trpí chronickými bolestmi, které je jakkoli  omezují v běžné hygieně. 

 

 

Popis

MinderVermoeiend_icon

MÉNĚ NÁMAHY

Koupání s produkty Swash® je podstatně méně namáhavé ve srovnání se sprchováním, mytím v přenosném umyvadle, nebo přímo na posteli. To vše především díky rychlejšímu a snadnějšímu postupu a minimální fyzické námaze jak pro pacienta, tak pro ošetřující personál při každodenní hygieně.

 

Kwetsbarehuid_icon

OPTIMÁLNÍ PÉČE O CITLIVOU POKOŽKU

Produkty Swash® obsahují hypoalergení a PH neutrální čistící substanci s obsahem pečujících a hydratujících složek. Jsou vhodné pro všechny typy pleti. 

Hygienischer_icon

MAXIMÁLNĚ HYGIENICKÉ

Rukavice a ubrousky Swash® jsou určeny k umytí každé části těla zvlášť. To významně pomáhá eliminovat riziko infekce, či křížové kontaminace.

Comfortabel_icon

KOMFORTNÍ

Rukavice a ubrousky Swash® působí na pokožku díky měkké struktuře použitých netkaných textilií mimořádně jemně a příjemně.  Pro ještě vyšší komfort a příjemnější pocit z koupání je možné je předehřát v mikrovlnné troubě. 

 

MeerTijd_icon

VÍCE ČASU NA JINÉ PODSTATNÉ VĚCI

Swash® šetří Váš čas tím, že snižuje počet kroků potřebných pro účinnou očistu a důkladnou péči o pokožku pouze na jeden! 

 

 

Zpět do obchodu