O nás

„Poskytovat lepší péči snadněji, je možné.“

foto 

To je to, co nás žene kupředu. Díky zkušenostem a pevnému přesvědčení se nebojíme kriticky měnit zažité zvyklosti a postupy. I my máme ve svém okolí nemocné a imobilní osoby, i my jednou budeme potřebovat dobrou péči.

​Naší doménou je prevence dekubitů, zachování zdraví a integrity pokožky a prevence infekcí.

Jsme přesvědčeni, že:

  • Každý klient (pacient) si zaslouží tu nejlepší možnou péči.
  • Každá ošetřující osoba může pracovat efektivně a s nejvyšším možným komfortem.
  • Každý poskytovatel péče (zařízení či domácnost) může vynakládat prostředky na nejvyšší možný standard účelně.

Účinnost, maximální komfort pro všechny zúčastněné a zachování důstojnosti ošetřovaného jsou tím, oč tu běží.

Úzce spolupracujeme se zdravotnickými zařízeními a sociálními službami na území ČR. Nejen v oblasti dodávek hotových řešení, ale také v oblasti vývoje zdravotnických prostředků. Pomáháme též ve vzájemné výměně odborných zkušeností s Evropskými centry pro intenzivní a dlouhodobou péči.

Odbornost na prvním místě

Naši dodavatelé a zákazníci jsou nám přísnými kritiky i rádci. Sami je o to žádáme. Spolupracujeme, komunikujeme, vzájemně se edukujeme a ochotně necháváme podrobovat kritice to, co má být využito v praxi.​

V odborné rovině spolupracujeme zejména s fakultními nemocnicemi a specializovanými pracovišti jako jsou KARIM, JIP, či odd. dlouhodobé intenzivní a paliativní péče. Průběžně čerpáme zkušenosti v zahraničí, především pak od našich kolegů v Nizozemsku, jehož zdravotnický systém je považován za jeden z nejpokrokovějších a nejbezpečnějších na světě.

Udržitelnost je skutečná priorita

Plýtvání vodou, energií či dalšími zdroji, nadužívání plastů, alergenů a chemických látek, tvorba nadměrné uhlíkové stopy, nevhodné složení, ergonomie, uživatelský diskomfort... to jsou příklady problémů, které bereme vážně.

Také si při každé příležitosti kladete otázku, zda "to" jde udělat šetrněji k životnímu prostředí a lidskému zdraví? Pro budoucí generace, již nyní.

Pro dobrou věc

pro charitu

Rozhodli jsme se podpořit skvělý projekt. Logistiku a expedici zboží pro nás zajišťuje společnost Pro-Charitu s.r.o., která se hlásí k principům sociálního podnikání. Jejím cílem je zaměstnávat minimálně 50 % zaměstnanců ze skupiny osob se zdravotním postižením a integrovat osoby ohrožené sociálním vyloučením do pracovního procesu. Aktuálně v Pro-Charitu s.r.o. pracuje bezmála 100 takových osob se speciálními potřebami. Pracovní podmínky jsou přizpůsobovány individuálním potřebám a omezením těchto pracovníků.

 

Nebýt si jistý a chybovat je lidské. Opakovat zbytečně stejné chyby je smutné. Bát se zeptat a věcně diskutovat pak nevyužitou příležitostí. Neváhejte se na nás proto obracet se svými dotazy a náměty. I my se chceme dále zlepšovat.

Pro výjimečnou péči, s lehkostí...

Martin-Holub Daniel-Galandr
Martin Holub
Partner, spoluzakladatel, fyzioterapeut a speciální pedagog
Daniel Galandr
Partner, spoluzakladatel, triatlet a 18 x Ironman
Od roku 2003 se zabývám prevencí infekcí a péčí o kůži. Po skončení praxe fyzioterapeuta jsem řídil obchod a vzdělávání pro oblast zdravotnictví, ve společnosti 3M, pro ČR, SR a Maďarsko. Pracovní mise do zemí EU, USA a Kanady mi umožnily čerpat zajímavé zkušenosti, navazovat vztahy a učit se od nejlepších. Nadále rozvíjím obchodní a odborné aktivity.

 

Jsem celoživotní sportovec a baví mě velké a nové výzvy. Obor zdravotnictví mě vždy lákal a proto jsem po téměř 20 letech opustil lukrativní post v nadnárodní společnosti a začal podnikat na vlastní pěst. Využívám zejména svých zkušeností s řízením a rozvojem firem a obchodních týmů na mezinárodní úrovni ve společnostech jako Office Depot a 3M. V naší firmě jsem zodpovědný zejména za její hladký chod. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení