2 hodnocení

Swash® FOOT Cap - NÁVLEK PRO OČISTU NOHOU

Rychlá a snadná očista pokožky nohou bez vody a dalších prostředků. 

 

Správná péče o nohy je pro zdravý a aktivní životní styl nezbytná. Včasný zásah v případě onemocnění nohou a řešení problémů souvisejících s nohama jsou účinnými způsoby, jak předcházet komplikacím. 

Mycí návleky Swash®  Foot Cap jsou vyvinuty právě pro tento účel.

  • Pro jednorázové použití.
  • Obsahuje pleťové mléko pro lepší hydrataci a zvláčnění pokožky nohou. 
  • Jedno balení obsahuje 2 ks. návleků.
  • Omezují kontakt s pokožkou chodidel.
  • CE
Vůně
Počet balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (>5 ks)
Kód: E04034-2
Značka: SWASH
215 Kč
Kategorie: NAŠE ŘEŠENÍ

Popis

Swash® FOOT CAP je systém návleků pro očistu nohou se speciální emulzí, která čistí, zvláčňuje a hydratuje namáhanou pokožku nohou. Každé balení 2 kusů návleků je určeno pro jedno mytí.

Návleky na nohy Swash® jsou součástí konceptu Bathing 21®, který doplňuje mytí celého těla od prstů na nohou až po vlasy. Výrobek lze použít pokaždé, když příjemce péče potřebujesprávnou péči o nohy. U velmi suché, tvrdé a šupinaté pokožky se doporučuje používat výrobek často.

Ošetřovatelé, kteří používají návleky na nohy Swash®, mohou provést důkladnou koupel nohou, přičemž před mytím dochází k minimálnímu kontaktu s pokožkou nohou. Návleky na nohy navíc eliminují nutnost ohýbání nebo nata-hování, abyste dosáhli na chodidla. Lze je aplikovat, když osoba leží v posteli nebo na lehátku.

Díky tomu je péče pro příjemce i pro pečovatele pohodlnější. Díky jednoduchosti a snadnému použití mohou návleky na nohy Swash® používat i neprofesionální pečovatelé, na- příklad rodinní příslušníci. Mohou je použít k relaxaci vma- sírováním pleťového mléka do chodidel přes návlek.

 Návleky na nohy Swash® poskytují možnost jednoduchého čištění a péče o nohy. Návleky se snadno nasazují na nohy. Po nanesení je nechte působit asi 10 až 15 minut, aby se pleťová voda vsákla do pokožky nohou. 

Po namočení lze odumřelou kůži a veškeré přítomné nečistoty snadno odstranit pomocí návleků jemným masírováním chodidel. Po sejmutí návleků jsou chodidla čistá a svěží. Poté je můžete důkladně osušit ručníkem.

POZNÁMKA: Sušení čistých nohou je ideální okamžik pro podrobnou kontrolu pokožky! 

Vůně Swash® Pomeranč pomáhá odstraňovat zápach z nohou.

Pleťové mléko obsahuje hydrogenovaný olivový olej, který hydratuje a zjemňuje pokožku, propandiol, který hydratuje pokožku, a kyselinu mléčnou, která změkčuje mozoly a ztvrdlou pokožku a udržuje pokožku hydratovanou. Pleťové mléko je vhodné pro všechny typy pleti včetně diabetiků. 

Balení návleků na nohy Swash® obsahuje dva jednorázové návleky napuštěné speciálním pleťovým mlékem pro péči o nohy. Každý návlek je 30 cm dlouhý a průměr roztaženého otvoru je 19 cm, aby se do něj vešla i oteklá noha. Během používání i po něm zůstávají veškeré nečistoty díky vnějšímu měkčenému povrchu uvnitř návleku a omezuje se přímý kontakt s chodidly.

 

Klíčové vlastnosti SWASH FOOT CAP

 

Snímek obrazovky 2024-06-18 v 9.43.08

 

Swash_webshop_slider_1903x500px_Refreshing

 

O produktech Swash®

Během našeho života strávíme téměř šest měsíců koupáním a sprchováním. Pro většinu z nás je to příjemně strávený čas. Bohužel to však neplatí pro všechny. Důvodem diskomfortu může být náš zdravotní stav, upoutání na lůžko, zhoršená mobilita, bolest či prostě jen obavy z pádu nebo jiných komplikací. S poskytováním komfortního a příjemného pocitu při koupání bez vody jak ve zdravotnických zařízeních a zařízeních sociální péče, tak i v domácí péči, máme více než 20 let zkušeností. Víme velmi dobře jaké těžkosti a komplikace přináší v péči o pacienty každodenní očista, oplachování, sušení a nanášení pečujících a vyživujících krémů a emulzí... je to hodně práce a je na čase to změnit. S konceptem "Bathing 21®".

V minulém století proběhly ve zdravotnictví, vedle mnoha jiných, také významné změny a vylepšení v oblasti osobní hygieny. Objevení produktů pro mytí bez vody učinilo každodenní hygienu všem se sníženou mobilitou, mnohem dostupnější a přineslo rovněž významné usnadnění a vyšší komfort jak těm, kteří pečují, tak i těm o které je pečováno.

Pojmenovali jsme náš koncept mytí bez vody "Koupání pro 21 století" (the Bathing of the 21st century) a postavili jej na dokonalé hygieně, lepší kondici pokožky, větším pohodlí a naprosté jednoduchosti. Podívejte se na naši nabídku.

Zpět do obchodu