ANTISEPTICKÁ OČISTA

antiseptic_1_banner

Pokožka pacientů je přirozeným zdrojem bakterií, které mohou způsobit infekci. Jejich rychlým a jednoduchým odstraněním z pokožky a zajištěním trvalého, antimikrobiálního účinku, se snižuje riziko vzniku infekce.

Antiseptická řada SWASH®, představuje snadný a šetrný antiseptický systém pro koupání. Každá utěrka či rukavice je napuštěna čistící substancí s obsahem 2% chlorhexidin diglukonátu (CHG), pro snadnou očistu a dekonolonizaci pacienta bez nutnosti oplachování. 

Prokazatelně ničí škodlivé bakterie na pokožce a vlasech (v případě koupací čepice) a eliminuje řadu mikroorganismů, které mohou způsobovat infekce.

Prokázaná účinnost proti MRSA, VRE a ESBL do 1 minuty. Toto řešení je určeno primárně pro lůžková oddělení, infekční a MRSA dekontaminační oddělení, intenzivní a intermediární péči. Vhodné pro denní mytí + dekontaminaci, např. v případě MRSA.

Výsledkem použití je čistá a dekolonizovaná pokožka (a vlasy v případě čepice), bez oplachování.

Arion H14077 1 solo VRIJSTAAND LR
od 169 Kč

Poskytují antiseptickou očistu a péči pro kolonizované vlasy a pokožku hlavy.  Impregnovaná čepice umožňuje antiseptické mytí vlasů. Balení obsahuje chránič očí a uší,...

Kód: H04077-1
Arion F04070 8 solo VRIJSTAAND LR
od 145 Kč

Poskytují antiseptickou očistu a péči pro kolonizovanou pokožku.  Vlhčené rukavice SWASH® Antiseptic Gloves umožňují plnohodnotné antiseptické mytí těla. Jsou vyrobeny z...

Kód: F04070-8
Arion F24540 7 solo VRIJSTAAND LR
od 125 Kč

Poskytují celkovou péči a ochranu pro citlivou a narušenou pokožku.  Vlhčené ubrousky SWASH® Antiseptic Wipes pro plnohodnotné antiseptické mytí těla. Jsou vyrobeny z...

Kód: F04540-7
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení